وام قالی بافی

وام قالی بافی یکی از خدمات اصلی سایت الیجه می باشد. تمامی متقاضیان همکاری با الیجه می توانند برای تهیه مصالح قالی ، ملزومات بافت و دار قالی از خدمت وام الیجه بهره ببرند. اعطای وام به صورت غیر نقدی خواهد بود و در اصل آنچه متقاضی خواهان خرید آن است به صورت اقساطی به وی فروخته می شود. هر شخص متقاضی تا سقف شصت میلیون ریال می تواند بدون هیچ محدودیتی خرید و از وام استفاده کند. نرخ کارمزد وام الیجه 24 درصد می باشد. برای اخذ وام به ضامن و مدرک قالیبافی احتیاج نمی باشد.

 

پشتیبانی  از تولید قالی

این روش در اعطای وام بهترین پشتیبانی را از تولید قالی اصیل ایرانی خواهد کرد. با توجه به گران شدن مصالح ، توان خرید مواد اولیه مرغوب کمتر شده است و پرداخت یک جای آن مقدور نمی باشد. از طرف دیگر بلافاصله بعد از خرید وسایل  و مصالح مورد نیاز ، درآمدزایی نداریم و باید منتظر اتمام بافت قالی باشیم. ساز و کار وام الیجه این خلع را پر می کند. متقاضی ( قالیباف ) با پرداخت اولین قسط اقدام به خرید هرآنچه برای اشتغال قالی بافی احتیاج دارد می کند. دار قالی ، ملزومات بافت و مصالح قالی بافی در اختیار وی قرار می گیرد و شروع به بافت می نماید. و به جای پرداخت یکجا ، اقدام به پرداخت اقساط می کند. در حال حاضر امکان استفاده از وام در شهر های محدودی از ایران امکانپذیر است.

 

وام قالی بافی سایت الیجه

وام قالی بافی سایت الیجه

 

مدیران سایت الیجه با مدیران سایت لندو تفاهم نامه ای را امضاء کرده اند. به موجب این تفاهم نامه تمامی اشخاصی متقاضی وام با مراجعه به فروشگاه الیجه در لندو می توانند از امکان وام استفاده نمایند. الیجه در فروشگاه های تخصصی لندو قابل مشاهده است. ارائه خدمات الیجه و خدمت وام برای تمامی شهرهایی که در لندو معرفی شده اند قابل استفاده می باشد. امید آن است که به زودی تمامی شهر ها و روستاهای کشور عزیزمان امکان استفاده از وام را داشته باشند.

 

متقاضی محترم توجه داشته باشیم وام ارائه شده به صورت غیر نقدی می باشد. چنانچه مدارک مورد نیاز ایران رنتر را ارائه دهید ، یک کد تخفیف در اختیار شما قرار داده خواهد شد. کد تخفیف ارائه شده در هنگام تسویه حساب خرید از فروشگاه الیجه مورد نیاز است. و با وارد کردن کد تخفیف به میزانی مبلغی که تقاضا کرده اید از صورت حساب شما کسر خواهد شد. سقف مبلغ وام شصت میلیون ریال و کارمزد آن برابر با 24 درصد می باشد. و باز پرداخت آن یکساله می باشد.

 

متقاضی ابتدا باید فروشگاه الیجه در میان فروشگاه های تخصصی سایت لندو بیابد. سپس سقف وام مورد نیاز خود را مشخص نماید. در مرحله بعد به کمک شماره همراه خود ثبت نام نماید. سپس پروفایل ( نام و نام خانوادگی ، کدملی ، شماره تماس ثابت ، نشانی پستی ، کد پستی ) تکمیل نماید. در مرحله بعد مدت زمانی لازم برای تامین سرمایه محاسبه ، و نمایش داده می شود. متقاضی باید آن را تایید نماید. در مرحله بعد صورتحساب نمایش داده می شود. صورت حساب شامل اولین قسط ، هزینه تهیه سفقه ، هزینه پیک موتوری می باشد. که می تواند در محل سکونت پرداخت نمایید. ( برای تایید مدارک و گرفتن امضاء سفته به درب منزل شما مراجعه می کنند ، که می توانید همان جا وجه را پرداخت نمایید ) در مرحله بعد بارگذاری ( آپلود ) مدارک است. مدارک لازم : ۱٫ مدارک هویتی ( کارت ملی و شناسنامه ) ۲٫مدارک تایید محل سکونت. ۳٫مدارک شغلی.

 

شما می توانید برای بارگذاری مدارک با گوشی همراه خود از مدارک تصویر تهیه کنید ( با دوربین گوشی عکس بگیرید ) و آن تصاویر را در سایت لندو ارائه دهید ( بارگذاری کنید ) توجه داشته باشید برای تایید مدارک به درب منزل شما مراجعه می کنند.امیدواریم در پرداخت اقساط خود ، کوشا باشید. در موعد های مقرر اقساط خود را بپردازید. چنانچه اقساط را مرتب پرداخت گردد ، می توانید سقف وام خود را به مبلغ حداکثر پانزده میلیون تومان افزایش دهید. اگر در بافت قالی کوشا باشید ، باید مبالغ اقساط از خود کار قالی بافی پرداخت شود.در تمامی مراحل اخذ وام ، احتیاجی به خروج از درب منزل نیست ، و تمامی کارها به صورت آنلاین با استفاده از یک گوشی همراه هوشمند ساده نیز امکان پذیر است. حتی برای امضاء سفته ها نیز به درب منزل شما مراجعه خواهد شد. برای شروع اخذ وام به فروشگاه الیجه در سایت ایران رنتر مراجعه فرمایید.

 

به امید موفقت و بهروزی