وام قال بافی

وام قالی بافی یکی از خدمات اصلی سایت الیجه می باشد. تمامی متقاضیان همکاری با الیجه می توانند برای تهیه مصالح قالی ، ملزومات بافت و دارقالی از خدمت وام الیجه بهرمند شوند. اعطای وام بصورت نقدی خواهد بود و در اصل آنچه متقاضی خواهان خرید آن است به صورت اقساطی به وی فروخته می شود. هر شخص متقاضی تا سقف شصت میلیون ریال می تواند بدون هیچ محدودیتی خرید و از وام استفاده کند. نرخ کارمزد وام الیجه ۱٫۷ درصد می باشد. برای اخذ وام به ضامن احتیاج نمی باشد.

این روش در اعطای وام بهترین پشتیبانی را از تولید قالی اصیل ایرانی خواهد کرد. با توجه به گران شدن مصالح ، توان خرید مواد اولیه مرغوب کمتر شده است و پرداخت یک جای آن مقدور نمی باشد. از طرف دیگر بلافاصله بعد از خرید وسایل  و مصالح مورد نیاز ، درآمدزایی نداریم و باید منتظر اتمام بافت قالی باشیم. ساز و کار وام الیجه این خلع را پر می کند. متقاضی ( قالی باف ) با پرداخت اولین قسط اقدام به خرید هرآنچه برای اشتغال قالی بافی احتیاج دارد می کند. دارقالی ، ملزومات بافت و مصالح قالی بافی در اختیار وی قرار می گیرد و شروع به بافت می نماید. و به جای پرداخت یک جا ، اقدام به پرداخت اقساط می کند. در حال حاضر امکان استفاده از وام در شهر های محدودی از ایران امکانپذیر است.

وام قالی بافی در سایت الیجه

وام قالی بافی در سایت الیجه

مدیران سایت الیجه با مدیران سایت ایران رنتر ( https://iranrenter.com ) تفاهم نامه ای را امضاء کرده اند. به موجب این تفاهم نامه تمامی اشخاصی متقاضی وام با مراجعه به فروشگاه الیجه در ایران رنتر می توانند از امکان وام استفاده نمایند. الیجه در فروشگاه های تخصصی ایرانرنتر قابل مشاهده است. ارائه خدمات الیجه و خدمت وام برای تمامی شهرهایی که در ایران رنتر معرفی شده اند قابل استفاده می باشد. امید آن است که به زودی تمامی شهر ها و روستاهای کشور عزیزمان امکان استفاده از وام را داشته باشند.

متقاضی محترم توجه داشته باشیم وام ارائه شده به صورت غیر نقدی می باشد. چناچه مدارک مورد نیاز ایران رنتر را ارائه دهید ، یک کد تخفیف در اختیار شما قرار داده خواهد شد. کد تخفیف ارائه شده در هنگام تسویه حساب خرید از فروشگاه الیجه مورد نیاز است. و با وارد کردن کد تخفیف به میزانی مبلغی که تقاضا کرده اید از صورتحساب شما کسر خواهد شد. سقف مبلغ وام شصت میلیون ریال و کارمزد آن برابر با ۱٫۷ درصد می باشد. و باز پرداخت آن یکساله می باشد.

برای اخذ وام الیجه نیازی به ضامن و یا وثیقه ملکی ندارید. 

متقاضی ابتدا باید فروشگاه الیجه در میان فروشگاه های تخصصی سایت ایران رنتر بیابد. سپس سقف وام مورد نیاز خود را مشخص نماید. در مرحله بعد به کمک شماره همراه خود ثبت نام نماید. سپس پروفایل ( نام و نام خانوادگی ، کدملی ، شماره تماس ثابت ، نشانی پستی ، کد پستی ) تکمیل نماید. در مرحله بعد مدت زمانی لازم برای تامین سرمایه محاسبه ، و نمایش داده می شود. متقاضی باید آن را تایید نماید. در مرحله بعد صورت حساب نمایش داده می شود. صورت حساب شامل اولین قسط ، هزینه تهیه سفقه ، هزینه پیک موتوری می باشد. که می تواند در محل پرداخت نمایید. ( برای تایید مدارک و گرفتن امضاء سفته به درب منزل شما مراجعه می کنند ، که می توانید همان جا وجه را پرداخت نمایید ) در مرحله بعد بارگذاری ( آپلود ) مدارک است. مدارک لازم : ۱٫ مدارک هویتی ( کارت ملی و شناسنامه ) ۲٫مدارک تایید محل سکونت. ۳٫مدارک شغلی.

شما می توانید برای بارگذاری مدارک با گوشی همراه خود از مدارک تصویر تهیه کنید ( با دوربین گوشی عکس بگیرید ) و آن تصاویر را در سایت ایران رنتر ارائه دهید ( بارگذاری کنید ) توجه داشته باشید برای تایید مدارک به درب منزل شما مراجعه می کنند.

در صورت داشتن حسابی با مانده ماهیانه سه برابر اقساط ، نیازی به ارائه مدراک شغلی نخواهید داشت.

بدون تردید بیشتر متقاضیان وام الیجه مدرک شغلی ندارند. یاد آوری می شود که برای اخذ وام احتیاجی به مدرک شغلی ندارید و به توجه به اینکه مبلغ هر قسط کمتر از پنج میلیون و پانصد هزار ریال ( معادل پانصد و پنجاه هزار تومان ) است ، متقاضی اگر صورتحساب بانکی شش ماهه  ای داشته باشد که مانده هر ماه آن از پانزده میلیون ریال ( یک میلیون و پانصد هزار تومان ) بیشتر باشد ، احتیاجی به ارائه مدارک شغلی نخواهد داشت. اگر چنین حسابی موجود نیست و مدارک شغلی هم ندارید ، می توانید بنام یکی از عزیزانتان که این امکان ها را دارند اقدام به اخذ وام نمایید.

امیدواریم در پرداخت اقساط خود ، کوشا باشید. در موعد های مقرر اقساط خود را بپردازید. چناچه اقساط را مرتب پرداخت گردد ، می توانید سقف وام خود را به مبلغ حداکثر یکصد میلیون تومان افزایش دهید. اگر در بافت قالی کوشا باشید ، باید مبالغ اقساط از خود کار قالی بافی پرداخت شود.

در تمامی مراحل اخذ وام ، احتیاجی به خروج از درب منزل نیست ، و تمامی کارها به صورت آنلاین با استفاده از یک گوشی همراه هوشمند ساده نیز امکان پذیر است. حتی برای امضاء سفته ها نیز به درب منزل شما مراجعه خواهد شد. برای شروع اخذ وام به فروشگاه الیجه در سایت ایران رنتر مراجعه فرمایید.

توجه : چناچه مبلغ وامی که گرفته اید ، از مبلغ خرید انجام شده بیشتر باشد ، مابه التفاوت آن سوخت می شود.

بنابر این مترادف با مبلغی که برای خرید از فروشگاه احتیاج دارید مبلغ وام را مشخص و اقدام به اخذ آن نمایید. چناچه مبلغ وام کمتر از مبلغ خرید شما باشد باید مابقی را به صورت نقدی پرداخت کنید.

به امید موفقیت و برکت 

چناچه می خواهید وام بگیرید ، کلیک نمایید.