راهنمای شروع همکاری

راهنمای شروع همکاری

راهنمای شروع همکاری

راهنمای شروع همکاری در این نوشته آمده است. امیدواریم با مطالعه آن بتوانید هر چه راحت تر از امکانات الیجه استفاده نمایید.

برای اخذ وام ، بهتر است مقدار مبلغ وام مورد احتیاج خود را بدانید. شما برای بافت قالی احتیاج به دارقالی ، ملزومات بافت ( ابزار قالی بافی ) ، نقشه و مصالح قالی ( مصالح قالی یعنی : نخ چله ، نخ پود نازک و ضخیم و نخ مورد نیاز برای بافت پرز قالی یا همان خامه قالی ) را نیاز دارد. شما می توانید تمامی این اقلام را از فروشگاه الیجه به صورت اقساطی تهیه نمایید. اما باید بدانیم برای همکاری با الیجه تنها خرید نقشه و مصالح قالی بافی الیجه اجباری می باشد. و بقیه اقلام موجود در فروشگاه را اگر ندارید ، می توانید خریداری کنید. بعنوان مثال : چناچه دارقالی بافی دارید که ابعاد قالی های الیجه روی آن سوار می شود و امکان بافت روی آن وجود دارد ، دیگر احتیاجی به خرید دارقالی الیجه ندارید. و اگر از قبل ابزار بافت مناسب دارید ، دیگر نمی خواهد مبلغ آن را در لیست مبلغ مورد نیاز خود برای اخذ وام محاسبه کنید. با توجه به آنچه احتیاج دارید ، مبلغ وام مورد نیاز را محاسبه کنید. راهنمایی : می توانید تمامی اقلام مورد نیاز به سبد خرید خود اضافه کنید ، تا مبلغ مورد نیز نمایش داده شود.

بعد از مشخص شدن مبلغ دقیق اقدام به اخذ وام نمایید. توجه : دقت کنید ، بیشتر از مبلغ مورد نیاز وام نگیرید ، زیرا که اضافه مبلغ وام قابل برگشت نیست و سوخت می شود.

راهنمای شروع همکاری ( گام به گام ) :

  1. باکمک شماره تلفن همراه خود در سایت الیجه ثبت نام کنید. ( در منوی اصلی گزینه : “پنل کاربری من” )
  2. در فروشگاه موارد مورد نیاز را انتخاب کنید.
  3. کد تخفیف ( وام ) را وارد کنید.
  4. فرم درخواست همکاری را تکمیل  نمایید.
راهنمای شروع همکاری

راهنمای شروع همکاری

همکاری با الیجه یعنی خرید نقشه ، مصالح قالی از فروشگاه سایت الیجه و بافت قالی به کمک نقشه و مصالح خریداری شده و فروش آن به الیجه برای کسب اطلاعات بیشتر نوشته همکاری با الیجه را مطالعه فرمایید.

امکان استفاده از وام تا سقف شصت میلیون ریال ( معادل شش میلیون تومان ) با کارمزد ۱٫۷ و بازپرداخت یکساله برای متقاضیان عزیز فراهم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشته وام قالی بافی را مطالعه فرمایید. ( کلیک نمایید )

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ وام  و یا اقدام به اخذ ام به سایت ایران رنتر مراجعه نمایید و فروشگاه الیجه را در فروشگاه تخصصی این سایت جستجو کنید. ( اطلاعات بیشتر و اخذ وام )

برای شروع همکاری کافیست ، یک عدد بسته نقشه و مصالح از فروشگاه سایت الیجه تهیه نمایید. ( کلیک نمایید )

قبل از خرید بهتر است در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سایت الیجه کافی است گزینه “پنل کاربری من” را در منوی اصلی انتخاب و به کمک شماره همراه خود به سادگی ثبت نام را انجام دهید. توصیه می گردد قبل از خرید در پنل کاربری با انتخاب گزینه های “آدرس ها” و “اطلاعات حساب کاربری” هر دو را تکمیل نمایید.

سپس از فروشگاه آنچه احتیاج دارید را انتخاب و خریداری نمایید.

چناچه از وام استفاده کردید ، با وارد کردن کد تخفیف دریافتی از ایران رنتر ( کد وام ) ، مترادف با وامی که گرفته اید از صورت حساب شما کسر خواهد شد.

توجه : چناچه مبلغ وامی که گرفته اید ، از مبلغ خرید انجام شده بیشتر باشد ، مابه التفاوت آن سوخت می شود.

بنابر این مترادف با مبلغی که برای خرید از فروشگاه احتیاج دارید مبلغ وام را مشخص و اقدام به اخذ آن نمایید. چناچه مبلغ وام کمتر از مبلغ خرید شما باشد باید مابقی را به صورت نقدی پرداخت کنید.

به امید موفقیت و برکت