خدمات

خدمات الیجه در این برگه توضیح داده شده است. امیدوار هستیم با مطالعه آن بتوانید از خدمات الیجه بهره مند شوید ، و بتوانید کیفیت قالی های تولیدی خود را بالا کشیده ، و حاشیه سود خود را افزایش دهید.

New Interior Collection

مجموعه الیجه نقشه های اصیل ایرانی را در ابعاد ، و رنگ و بوی مورد پسند و نیاز بازار احیاء می کند. هر نقشه را در چند رنگبندی تولید کرده ، و هر رنگبندی تنها به یک متقاضی به فروش می رساند.

ادامه مطلب ...

باکمک مصالح مرغوب و رنگرزی گیاهی ، قالی هایی تولید کنید که حاشیه سود بیشتری داشته باشند. و به مشتریان خود اطمینان دهید که با خرید قالی از شما سرمایه به منزل خود می برند.

ادامه مطلب...

30% discount on appearals

Trendy cooking tonight

دارقالی بافی استاندارد الیجه ، شما را از خرید دار دیگر و یا تعمیرات دار قالی بی نیاز می کند. و حتی بعد از چند سال ، چنانچه به دار آسیب نزنید به راحتی می توانید ، آن را بفروش برسانید. ملزومات بافت با کیفیت همواره در بافت با کیفیت قالی کمک رسان خواهند بود ، و در حین بافت شما را دچار دردسر نمی کند.

ادامه مطلب...
ادامه مطلب...

30% discount on appearals

Trendy cooking tonight

زیر ساخت های این خدمت هنوز بوجود نیامده است ، انشاالله بزودی خبرهای خوشی خواهیم رساند.

ادامه مطلب...

خدمت فروش اقساطی الیجه به شما کمک می کند هر آنچه لازم دارید را از فروشگاه الیجه به صورت قسطی خرید نمایید. برای این منظور ما از مجموعه لندو کمک گرفته ایم. شرایط آن عبارتند از : کارمزد : ۲۴% ، باز پرداخت یکساله ، بدون ضامن و بدون هیچ مدرک قالی می باشد.

ادامه مطلب...

30% discount on appearals