معرفی فروش اقساطی ملزومات قالی بافی

معرفی فروش اقساطی ملزومات قالی بافی در این نوشته توضیح داده شده است. امیدوارم هستیم ، با مطالعه آن ، با این خدمت آشنا شوید. در صورتی که تمایل دارید از این امکان استفاده کنید ، نوشته راهنمای فروش اقساطی را مطالعه بفرمایید. فروش اقساطی مایحتاج قالی بافی یکی از خدمات اصلی الیجه می باشد.

تمامی قالی بافان متقاضی همکاری با ما می توانند برای تهیه هر آنچه برای بافت قالی احتیاج دارند ، به صورت اقساطی خرید نمایند. سقف اعتبار برای اولین خرید شش میلیون تومان و در صورتی که خوش حساب باشیم و اقساط رو به موقع پرداخت کنیم ، در دفعات بعدی ده میلیون تومان می باشد. نرخ کارمزد برابر با ۱/۷ درصد است. و در دوازده قسط ، به مدت یکسال باید تسویه گردد. به ضامن و همچنین دسته چک احتیاجی نیست.

جهت آشنایی با نحوه استفاده از امکان فروش اقساطی کلیک نمایید

فروش اقساطی مایحتاج قالی بافی یکی از بهترین روش ها در راستای حمایت از تولید قالی و همچنین قالی باف است. می دانیم تهیه نقشه و مصالح مرغوب یک کار تخصصی است. همچنین در سالیان اخیر به علت گران شدن مصالح ، توان خرید و سرمایه گذاری بسیار محدود شده است. در اکثر موارد امکان پرداخت یکجای آن مقدور نمی باشد. از طرف دیگر بلافاصله بعد از خرید و شروع بافت قالی ، در آمدی حاصل نمی شود و درآمد فقط با اتمام کار بافت قالی و پایین کشیدن آن همراه خواهد بود. ساز و کار فروش اقساطی الیجه این خلع را پوشش خواهد داد و در حل این مشکل کمک رسان خواهد بود.

فروش اقساطی در سایت الیجه

فروش اقساطی در سایت الیجه

شخص متقاضی جهت خرید به صورت اقساطی احتیاج به اعتبار دارد. طی تفاهم نامه ای که بین مجموعه الیجه و مجموعه لِندو به امضاء رسیده ، تامین اعتبار بر عهده مجموعه لندو می باشد. در اصل شخص متقاضی خرید اقساطی ، بعد از ثبت نام در الیجه باید در سایت لندو نیز ثبت نام کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهد. تمامی مراحل به صورت مجازی و از طریق سایت لندو انجام می شود. حتی برای ارائه و امضاء مدارک احتیاجی به خروج از منزل نیست ، و از طرف مجموعه لندو به درب منزل متقاضی مراجعه کرده و تمامی مراحل انجام خواهد شد. مزیت بزرگ دیگر این امکان ، عدم نیاز به ضامن است. همچنین در صورتی که شخص متقاضی دسته چک نداشته باشد ، می تواند از سفته استفاده نماید.

امید است با تلاش و پشتکار قالی های بی نظیری تولید نماییم