راهنما

در این برگه ، راهنمایی هایی برای استفاده از امکان های مختلف سایت آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر کلید زیر هر عنوان را کلیک کنید.

پرسش و پاسخ های متداول

در این برگه مجموعه پرسش و پاسخ های متداولی که مخاطبان الیجه ، طی مرور زمان مطرح کرده اند را آورده ایم.

راهنمای ارتباط با مدیریت الیجه 

روش های ارتباطی مختلفی برای ارتباط با مدیر مجموعه الیجه وجود دارد. اما مطمئن ترین روش ، تیکت می باشد. به خصوص برای قالی بافان و تولیدکنندگان قالی. زیرا در روش تیکت از پیام رسان داخلی سایت الیجه استفاده می شود. و قابل استناد است. پس اگر با الیجه در حال همکاری هستید ، تیکت مناسب ترین روش است. برای استفاده از این روش سایت ثبت نام کنید و در پنل کاربری من گزینه “تیکت” را انتخاب کنید.

راهنمای شروع همکاری با الیجه

هنگامی که متقاضی برای اولین بار بسته نقشه و مصالح را تهیه کند. حق عضویت نقشه را نیز پرداخت کرده است. و مادامی که بسته مصالح قالی بافی مربوط به نقشه خود را خریداری نماید ، حق انحصار نقشه ، در انحصار وی باقی خواهد ماند.

راهنمای فروش اقساطی

فرآیند فروش اقساطی بسیار ساده است. شما ابتدا باید مبلغ اعتبار مورد نیاز برای خرید اقساطی از فروشگاه الیجه را مشخص کنید. سپس به سایت لندو بروید و فروشگاه الیجه را در بین فروشگاه تخصصی آن بیابید. و سپس درخواست اعتبار کنید. در پایان مراحل کد تخفیفی در اختیار شما قرار می دهند که با اعمال کد تخفیف در سبد خرید خودتان در سایت الیجه موفق به خرید اقساطی خواهد شود. اقساط خود به سایت لندو پرداخت خواهد کرد.

راهنمای پیگیری سفارشات

چنانچه از فروشگاه سایت الیجه خرید کرده اید ، و هنوز بدست تان نرسیده است ، می توانید از اینجا پیگیری نمایید.

مناطق تحت پوشش چاپار

با توجه به اینکه برای حمل و نقل دارقالی بافی الیجه از سیستم حمل و نقل چاپار استفاده می کنیم ، قبل از خرید بررسی کنید ، آیا چاپار در شهر و یا روستای محل اقامت شما نمایندگی دارد.

اگر نمایندگی داشته باشد : دارقالی درب منزل شما تحویل داده خواهد شد.

اگر نمایندگی نداشته باشد : به نزدیک ترین شهر محل اقامت شما انتقال داده خواهد شد و هزینه حمل از نمایندگی چاپار تا مقصدی که مشخص می کنید بر عهده شما (خریدار) خواهد بود.