راهنمای اخذ وام قالی بافی الیجه

راهنمای اخذ وام قالی بافی الیجه در این نوشته شرح داده شده است. امیدواریم با مطالعه آن بتوانید هر چه راحت از وام قالی بافی الیجه برای تولید قالی کمک بگیرید.

سقف وام قالی بافی الیجه شصت میلیون ریال ( معادل شش میلیون تومان ) تومان می باشد.و باز پرداخت آن یکساله و کارمزد آن ۱٫۷ درصد می باشد. این وام به صورت غیر نقدی می باشد. و مبلغ وام اخذ شده در هنگام خرید از فروشگاه سایت الیجه از فاکتور شما کسر می گردد.

راهنمای-اخذ-وام-الیجه

راهنمای-اخذ-وام-الیجه

برای اخذ وام هیچ گونه ضامن ، وثیقه ملکی ویا دسته چک احتیاج نمی باشد و سفقه ای متقاضی امضاء می کند ، ضمانت نامه پرداخت اقساط وی می باشد.

برای اخذ وام بهتر است ، این گونه عمل نمایید : ابتدا در فروشگاه سایت الیجه با توجه به اقلامی که احتیاج دارید ، حدود مبلغ خرید را مشخص کنید. سپس فروشگاه الیجه را در قسمت فروشگاه های تخصصی سایت ایران رنتر بیابید. ( با کلیک دکمه انتهای صفحه به فروشگاه الیجه در سایت ایران رنتر انتقال پیدا خواهید کرد ) با توجه به میزان مبلغ مورد نیاز ، مبلغ وام را مشخص نمایید. پس از تکمیل مراحل اخذ وام در ایران رنتر ، یک کارت تخفیف ( ویا کد تخفیف ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با وارد کردن کد تخفیفی که ایران رنتر در اختیار شما قرار می دهد ، در هنگام تسویه حساب در فروشگاه سایت الیجه به میزان مبلغ وام شما از صورتحساب شما کسر خواهد شد. و متقاضی اقساط را پرداخت خواهید کرد.

امیدواریم در پرداخت اقساط خود ، کوشا باشید. در موعد های مقرر اقساط خود را بپردازید. چناچه اقساط را مرتب پرداخت گردد ، می توانید سقف وام خود را به مبلغ حداکثر یکصد میلیون تومان افزایش دهید.

در تمامی مراحل اخذ وام ، احتیاجی به خروج از درب منزل نیست ، و تمامی کارها به صورت آنلاین با استفاده از یک گوشی همراه هوشمند ساده نیز امکان پذیر است. حتی برای امضاء سفته ها نیز به درب منزل شما مراجعه خواهد شد. برای شروع اخذ وام به فروشگاه الیجه در سایت ایران رنتر مراجعه فرمایید.

توجه : چناچه مبلغ وامی که گرفته اید ، از مبلغ خرید انجام شده بیشتر باشد ، مابه التفاوت آن سوخت می شود.

بنابر این مترادف با مبلغی که برای خرید از فروشگاه احتیاج دارید مبلغ وام را مشخص و اقدام به اخذ آن نمایید. چناچه مبلغ وام کمتر از مبلغ خرید شما باشد باید مابقی را به صورت نقدی پرداخت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر نوشته وام قالی بافی را مطالعه فرمایید.

برای اخذ وام قالی بافی الیجه کلیک نمایید