خدمت فروش نقشه و مصالح در سایت الیجه

خدمت فروش نقشه و مصالح قالی

خدمت فروش نقشه و مصالح قالی

خدمت فروش نقشه و مصالح قالی در این برگه به صورت خلاصه توضیح داده شده است. امیدواریم با مطالعه آن در جریان روند عملکرد سایت به صورت کلی قرار بگیرید.

قالی بافان محترم همکاری با شما افتخار ماست.

مجموعه الیجه جهت تولید قالی به کمک شما قالبافان عزیز بوجود آمده است. هدف الیجه : فروش نقشه انحصاری ، مصالح مرغوب و باکیفیت ، رنگ گیاهی و ملزومات بافت استاندارد به صورت اقساطی به قالی بافان و خرید قالی تولید شده از آنان می باشد.

 

خدمت فروش نقشه و مصالح در سایت الیجه

خدمت فروش نقشه و مصالح در سایت الیجه

باید بدانید :

الف : الیجه برای احیاء نقشه هایی که بفروش می رساند از اساتید مجرب بهره جسته و در این راستا زحمت فراوان کشیده است. و هر نقشه با یک رنگبندی را تنها به متقاضی بفروش می ساند. بنابر این در حفظ نقشه خود کوشا باشید.

ب : الیجه از بهترین الیاف پشمی ایرانی بهره جسته و هیچ گونه الیاف نامرغوب و یا دباغی شده استفاده نکرده است.

ج : سیستم ریسندگی مورد استفاده الیجه ، سمی ورستد می باشد. که یکی از بهترین در نوع خود می باشند.

د : روش رنگرزی الیجه ، رنگرزی مدرن با کمک مواد گیاهی می باشد. الیجه در رنگرزی از استفاده هرگونه مواد شیمیایی پرهیز کرده است. و هنگام رنگرزی شرایطی را بوجود آورده ، که هیچ گونه مواد گیاهی درون کلاف نماند و از ریزش مواد گیاهی در منازل متقاضیان جلوگیری کرده است.

همه این امتیاز ها در کنار وام  الیجه سبب شده است ،  متقاضیان همکاری با الیجه هر آنچه مورد نیاز است را به سهولت در اختیار داشته باشند.

بنا به آنچه گفته شد متقاضیان محترم اگر همت کنند و قالی های با کیفیت تولید نمایند ، بدون هیچ تردید می توانند در منزل کسب درآمد داشته باشند.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.