خدمت خرید قالی بافته شده

خدمت خرید قالی بافته شده

خدمت خرید قالی بافته شده

خدمت خرید قالی بافته شده ، در این نوشته  به صورت مختصر توضیح داده شده است. امیدواریم با مطالعه آن بتوانید هر چه بهتر با الیجه همکاری نمایید. برای اطلاع بیشتر برگه خدمات الیجه مطالعه فرمایید.

هدف الیجه بوجود آوردن یک روند تولید مداوم قالی برای متقاضیان همکاری می باشد.

به بیان ساده تر متقاضیان محترم ابتدا نقشه قالی ، مصالح بافت قالی ، ملزومات بافت قالی ، دارقالی و هر آنچه احتیاج دارند را از الیجه خریداری می نمایند. حال یا به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی با استفاده از وام الیجه.

 

 

خدمت خرید قالی بافته شده

خدمت خرید قالی بافته شده

 

به تَبع آن ، بعد از خرید اقدام به بافت قالی با نقشه و مصالح خریداری شده می کنند. بعد از به اتمام رسیدن اولین قالی در صورت بافت استاندارد و تفاهم بر سر قیمت ، الیجه قالی بافته شده را خریداری می نماید. در صورت تمایل متقاضی ( قالی باف ) دوباره مصالح مورد نیاز نقشه اولیه خود را از الیجه خریداری و به بافت دومین قالی مشغول می شود. بعد از اتمام بافت ، دوباره قالی دوم را نیز الیجه خریداری می کند. و دوباره مصالح جدید به قالی باف فروخته خواهد شد و این روند به صورت مداوم ادامه پیدا خواهد کرد.

 

توجه داشته باشیم ، در طول زمانی همکاری نقشه همواره یکی خواهد بود ، که سبب می گردد قالی باف بعد از مدتی تسلط کامل به نقشه پیدا کند و بافتی سریع داشته باشد. هر نقشه با یک رنگبندی تنها به دو متقاضی فروخته می شود. بنابر این تنها دو بافنده از یک نقشه در اختیار خواهند داشت. علت این کار این است که از تولید بی رویه یک نقشه پرهیز کنیم ، زیرا تولید  تعداد زیاد قالی با نقشه یکسان سبب می گردد که تعادل عرضه و تقاضا بهم بخورد و به موجب آن تقاضای آن قالی کمتر شده و به تَبع آن قیمت خریداری هم کمتر گردد. بنابر این در حفظ نقشه خود کوشا باشید و آنرا در اختیار غیر قرار ندهید.

 

کیفیتِ استاندارد بافت قالی ، که حاصل خرج حوصله و دقت شماست ، ضمانت خرید قالیِ بافته شده است.

 

در صورت بروز هر مشکل از تیکت ( پیام ) استفاده کنید. ( آیکون خانم منشی ، سمت چپ پایین صفحه )

به امید برکت و بهروزی.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.